Jak rozróżnić strój od prawdziwej syreny !!! 


Z tyłu widać stopy a z przodu kolana !
A to w niebieskim to chyba jej łydki !
Widać,że to strój!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolejne Foty:

Na tej FOCIE nie trzeba chyba już nic
zaznaczać !!! Jak można sie tak wygiąć
w PRAWDZIWYM OGONIE???!!!!!!! 
Na lądzie
Widać, że pic na wode!!!!
Najlepiej zrbić tak 
Specjalnie dla was:
.
![[Cancun 4]](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_u3_qlRMGb_-wLpw7yUSr-tjInWtXTn1KMdA-TB9RUY4yX7ObG6jFtn2WuOZbSA3p51UqSfT3HEOjG1Zg0UXJYsk7GFY6fdDZ5NM3MZLNTOLa9IkQFu7cLHO2azGCcaTs-t=s0-d)
.
![[Zdjęcie
w wodzie: Jamajka]](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tLKWL0YzECj5KZcff4-Brm-mAifNhVfVaGgacs1tEySwyZuxOXgtAjUsqWyZSB5nsRLiHYDo0XKuVUCcjJpmyS9VQvVCju_BnB4_C1aLeU6SIPflMvvw=s0-d)
Hehe Delfinekkk ♥

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz