Jak rozróżnić strój od prawdziwej syreny !!! 


Z tyłu widać stopy a z przodu kolana !
A to w niebieskim to chyba jej łydki !
Widać,że to strój!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolejne Foty:

Na tej FOCIE nie trzeba chyba już nic
zaznaczać !!! Jak można sie tak wygiąć
w PRAWDZIWYM OGONIE???!!!!!!! 
Na lądzie
Widać, że pic na wode!!!!
Najlepiej zrbić tak 
Specjalnie dla was:
.
![[Cancun 4]](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_sl2Oeg-4weLEzjS-TfbmCQKnwhbQ5Ct_vQ0qMtruNbBbREA3Q5duOVasY_Fevpwjmm08FTAbJZOhgnJKlIOe2cXaYjEPZTGnzGpFsW129SHsfuH0wUyu6sbKcqTrFSaDEm=s0-d)
.
![[Zdjęcie
w wodzie: Jamajka]](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_sSnRA9nSRWJPMPaNDQOFpGYm-gJFAYGEHJH-dhfLl2uoMyLnUgaw5BrY2XPmNm9uX_Fx3_nSVuPa-PIu9DbsEtWcu2zmsgvQ8Ra5u0ghingkQBJFIUMA=s0-d)
Hehe Delfinekkk ♥

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz